دراپ شیپینگ DROP SHIPPING

فرصت ها

امروزه در دنیای دیجیتال، کسب و کار های نوین زیادی قدم به عرصه ظهور نموده اند که گاها در ابتدا به دلیل عدم آگاهی مردم جامعه و سو استفاده های انجام گرفته از آن به کلاهبرداری اتلاق شده اند ولی پس از گذشت زمان، همان تجارت ها به عضو جدانشدنی از سیستم اقتصادی کشور بدل شده اند. دراپ شیپینگ نیز ازین قائده مستثنی نبوده است و از آنجائیکه این تجارت حتی در دنیا بسیار نو و جدید می باشد، در سالیان ابتدایی فعالیت در کشور عزیزمان ایران با مشکلات زیادی مواجه بوده است ولی به لطف پروردگار و با استعانت از رهنمود های مقام معظم رهبری در راستای حمایت از تولید داخلی و اشتغالزایی توانسته است بعد از گذشت ۳ سال از فعالیت مداوم خود پایه های یک پلتفرم تجاری را بنا کند تا همگان بتوانند از این امکانات بهره گیرند.

دراپ شیپینگ در ایران مطابق بر استاندارد های بین المللی و با الگو برداری از شرکت های دراپ شیپینگ اروپا و امریکا در حال فعالیت می باشد با این تفاوت که در راستای حمایت از کالای ایرانی و اشتغالزایی تمرکز اصلی خود را بر فروش کالای ایرانی قرار داده است تا جدا از مسئله کسب درآمد از اینترنت بتواند سهم کوچکی را در ارتقای تولید ملی و رشد کارگاه های تولیدی داخلی انجام دهد.

دراپ شیپینگ یک روش تجارت نوین اینترنتی می باشد.

در سال های اخیر در اروپا و امریکا مطابق بر امار و اطلاعات موجود در حال رشد و فعالیت می باشد. این تجارت نیز همچون سایر روش های ecommerce در سالیان آینده به قدری گسترده خواهد شد که کمتر کسی اسم آن را نشنیده باشد ولی همانند همه تجارت ها هر کسی قدمت بیشتر و تجربه بالاتری در این بیزینس داشته باشد مطمئنا از درآمد بالاتری نیز برخوردار خواهد بود.

تهدیدها

حال باید به این فکر کنیم که آیا دراپ شیپینگ را باید به عنوان یک پدیده مثبت در راستای اشتغالزایی جوانان و افزایش تولید ملی محسوب کنیم یا ندانسته آب به چرخ آسیاب دشمنان ایران و انقلاب اسلامی بریزیم? هرکس که دانسته یا ندانسته از گسترش تجارت های نوین مثل دراپشیپرز بیم دارد باید به این مسئله فکر کند که آیا ما همیشه باید مصرف کننده خدمات و کالاهای خارجی باشیم و یا اینکه مطابق بر سخنان مقام معظم رهبری می بایست خودمان در راستای عزت کشور عزیزمان ایران تلاش کنیم. و شجاعانه در امر اشتغالزایی و حمایت از تولید ملی استوار حرکت کنیم . و نگذاریم هیچ فرد یا گروهی ما را از هدف اصلی که عزتمندی ایران و جوان ایرانی می باشد دور کند.

و در نهایت

دراپ شیپینگ یک روش کسب درآمد از اینترنت در منزل می باشد که در سالیان اخیر طرفداران زیادی را به خود علاقمند کرده است. در این تجارت نوین هر فردی از هم میهنان ما بدون دسترسی به سرمایه خرید جنس و بدون نیاز به انبارداری و یا سیستم ارسال می تواند کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کرده و به کسب درآمد از اینترنت بپردازد. ما تمامی شرایط را برای شما فراهم کرده ایم که تجارتی مطمئن و پر سود را آغاز کنید ولی نباید فراموش کنید که هیچ تجارتی بدون زحمت و صرف وقت به سرانجام نخواهد رسید.

در مقاله بعدی در رابطه با شرکت های فعال جهانی در حوزه دراپ شیپینگ بین الملل توضیح خواهیم داد با ما همراه باشید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *